Prens’lerin kavgası bitmiyor! ‘Kardeşini hasta karısının yanına bile yaklaştırmayacak’

Derleyen: Buse Bulat / Milliyet.com.tr
Buckingham Sarayı, geçtiğimiz şubat ayında 75 yaşındaki İngiltere Kralı III. Charles’a kanser teşhisi konduğunu duyurmuştu. Tedavi ve iyileşme süreci olumlu ilerleyen Kral, geçtiğimiz günlerde kamu görevlerine dönmüştü.

Galler Prensi William’ın eşi Galler Prensesi Kate Middleton da Kral Charles’tan kısa bir süre sonra kansere yakalandığını ve tedavi görmeye başladığını açıklamıştı.

LONDRA’YA GİTTİ AMA BABASIYLA GÖRÜŞEMEDİ!

2020’de eşi Sussex Düşesi Meghan Markle ile İngiltere’yi ve Kraliyet görevlerini bırakma kararı alarak ABD’ye yerleşen Sussex Dükü Prens Harry, Invictus Oyunları’nın 10’uncu yıl dönümünü kutlamak üzere Londra’ya gitti.

Ancak Prens, Kral Charles’ın ‘dolu’ programı nedeniyle babasıyla görüşemedi. Üstelik Galler Prensi ve Prensesi de dahil olmak üzere Kraliyet ailesinin geri kalanı da Londra’ya yapacağı kısa ziyaret sırasında Harry ile görüşmek için herhangi bir plan yapmadı.

“KATE’IN KANSER TEŞHİSİNDEN ÇOK ETKİLENDİ”

‘The King: The Life of Charles III kitabını kaleme alan Kraliyet yazarı Christopher Andersen, Sussex Dükü’nün uzun süredir arasının bozuk olduğu bilinen Kate Middleton’ın kanser teşhisinden ‘çok etkilendiğini’ söyledi.

Christopher Andersen, Fox News’a yaptığı açıklamada; “Harry, Kate ile yeniden bir araya gelmeyi çok ister” dedi ve şöyle devam etti:

Bir zamanlar son derece yakındılar ve Harry, Kate’in şoke edici videosu aracılığıyla öğrendiği kanser teşhisi haberinden çok etkilendi. Ne yazık ki William’ın kardeşini hasta karısının yanına yaklaştırmak gibi bir niyeti yok.

“İKİ KARDEŞ VE EŞLERİ ARASINDA ÇOK FAZLA DRAMA YAŞANDI”

“İki kardeş ve eşleri arasında çok fazla drama yaşandı. Herkesin içinde bir burukluk var. Dolayısıyla, bırakın barışmayı, Harry ile Kraliyet Ailesi’nin geri kalanının görüşmesi ihtimali bile son derece zayıf görünüyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir